0 543 592 53 50
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Koltuk Takımı Alan Yerler ile İlgili Bazı Cevapları, Aşağıdaki Bölümde Bulabilirsiniz.
İkinci El Koltuk Takımını Elden Nasıl Çıkartabilirim?

Kullanmakta olduğunuz koltuk takımı değiştirmek yada, elden çıkarmak mı istiyorsunuz? Koltuk takımı alan yerler firmamız, ikinci el koltuk takımı alımı yapıyor. Koltuk takımınızın fotoğraflarını görünür bir şekilde çekerek, Whatsap hattından firmamıza ulaştırın. Bize gelen koltuk takımı görsellerini inceleyip, sizlere fiyat teklifi sunalım. Verilen fiyat teklifi sizin için de uygun olursa, belirlediğimiz bir zaman içinde adresinize gelip yerinde alalım. Ayrıca, ödemesini nakit ve anında yapalım.

Ne Tür Koltuk Takımı Alımı Yapılıyor?

Koltuk takımı alan yerler firmamız, antika koltuk takımı, klasik koltuk takımı, köşe koltuk takımı, chester koltuk takımı, avangard koltuk takımı gibi her model koltuk takımı alıyor. Sadece, satışa çıkardığınız koltuk takımları üzerinde sigara yanığı, yırtık, çıkmayacak leke ve çökme gibi satışa engel teşkil edecek sorunların olmaması gerekiyor.

Koltuk Takımını Siz Mi Gelip Alıyorsunuz?

Evet, koltuk takımlarını adresinizden biz gelip alıyoruz. Belirlenen zaman ve saatte, adresinize gelen ekip arkadaşlarımız alımı yapıyor. Üstelik, sizleri yormadan bulunduğu yerden kendi ekibimiz taşıyor. Taşıma işlemi sırasında, gerek evinize gerekse koltuklara zarar vermeden itinalı bir şekilde taşıma işlemi yapılıyor.

Nakliye Ücreti veya Taşıma Ücreti Alınıyor mu?

İstanbul geneli her bölgede koltuk takımı alınmaktadır. Hiç bir şekilde nakliye ücreti veya taşıma ücreti gibi hiç bir şekilde ücret talep edilmemektedir. Böyle durum ile karşılaşmanız durumunda, hiç bir şekilde vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçilmesini önemli rica ederiz.

Koltuk Takımı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Koltuk takımları her gün üzerinde vakit geçireceğiniz eşyalar olduğu için seçiminde son derece titiz davranmanız gerekiyor. Seçim aşamasında ne kadar dikkatli davranır ve doğru kararlar verirseniz kullanım aşamasında da memnuniyetinizi aynı derecede artırmış olursunuz. Zira en iyi ve en rahat koltuk takımı seçeneğini bile tercih etseniz doğru yerde, uyumlu eşyalarla birlikte kullanmadığınızda beklentilerizin tam anlamıyla karşılanmadığını görebilirsiniz. Dolayısıyla yazının devamında sıralanacak başlıca ölçütleri alışveriş sırasında aklınızda bulundurmanız, doğru alışveriş noktasında size yardımcı olur.