0 543 592 53 50
trendefr
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 
Firmamız Hakkında

İkinci el koltuk takımı alan yerler ile birlikte hareket ederek, değiştirmek istediğiniz koltuk takımını nakit ödeme ile elden çıkarabilirsiniz. Eğer siz de koltuk takımınızdan sıkıldığınızı hissediyor ve bunu satıp yerine yenisini alarak masrafınızı azaltmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey, bizimle iletişim kurmak. Koltuk takımı gibi bir çok ev eşyası alımı yapan firmamız, sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak.

 
Misyonumuz
  • Koltuk Takımı Satmak İsteyen İnsanların Bize Kolay Ulaşmasını Sağlamak.
  • Satılmak İstenilen İkinci El veya Sıfır Koltuk Takımlarını Satın Almak,.
  • Daha Temiz ve Yeni Model Koltuk Takımlarını Satın Almak veya Toplamak.
  • Satın Alınan Koltuk Takımlarını, Mağazada Satışa Sunmak
 
Vizyonumuz

Koltuk takımı alan yerler olarak başladığımız bu hizmet sektöründe, gelişen teknolojiyi göz önüne alarak çalışmalar yapıyoruz. Gerek internet ortamında, gerekse ticaret hayatımızda kendimizi devamlı güncelleyerek geliştirmeyi ilke edindik. Bu süreç içerisinde her zaman, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak doğru adımlar atmayı planladık. Gün geçtikçe gelişen ve yeni tasarımların veya yeni modellerin piyasa çıktığı ikinci el eşya sektöründe lider olmayı hedefledik. Amacımız, koltuk takımı satmak isteyen kişilerin bizlere ulaşması ve koltuk takımlarını değerinde satın almayı ağlamak.

 
Firma Tarihçesi

Koltuk takımı alan yerler firması, 2000 li yılların başında ikinci el eşya sektörüne giriş yapmıştır. İlk başlarda beyaz eşya, elektronik eşya, antika eşya ve spot eşya gibi ikinci el eşyaları, hep bir arada alım satımını yapmıştır. İlerleyen zamanlarda ise sırası ile, antika eşya bölümünü bu guruptan ayırmış ve farklı bir şube ile yoluna devam etmiştir. Şimdilerde ise her bir eşya gurubunu kendi sınıfında bölümlere ve şubelere ayırarak, uzman kadrolar yönetiminde ikinci el hizmet sektöründe çalışmaya devam etmektedir.

 
İkinci Koltuk Takımını Nasıl Satabilirim?
 

İkinci el koltuk takımı satmak için yapmanız gerekenleri bu yazımızda bulabilirsiniz. İlk önce firmamızın iletişim kanallarını kullanarak bizimle iletişim kurun. Satmak istediğiniz koltuk takımının kaç parçadan oluştuğunu, varsa marka ve modelini belirtin. Eğer firmamız için satış kriterlerine uygun ise, Whatsapp üzerinden düzgün bir şekilde çekilmiş görsellerini gönderin. en kısa sürede inceleyip, tarafınıza fiyat teklifi sunulacak ve anlaşırsak alım için sizden adres bilgileriniz talep edilecektir.

 
İkinci El Koltuk Takımı Fiyatları Nasıl Belirleniyor?
 

İkinci el koltuk takımı fiyatlarını belirleyen bir kaç etken bulunmaktadır. Bu etkenlerden en önemlisi günümüze uygun yeni model bir koltuk takımı olması gerekiyor. Bunun dışında, sigara yanığı olmaması gerekir. Ayrıca, gerçek değerinde satışını yapabilmeniz için, yırtık sökük olmaması gerekir. Özenle kullanılmış olmalı ve üzerinde çıkmaya derecede kir veya leke olması da satışı etkileyen sorunlar arasındadır.

 
Ucuz Koltuk Takımı Nereden Alınır ?
 

Ucuz koltuk takımı almak istiyorsanız, ikinci el koltuk takımı alan yerler olarak çalışan spot mağazalarını tercih etmelisiniz. Ucuz koltuk takımı modelleri hem bütçesini korumak, hem de konforundan ödün vermek istemeyenlere hitap ediyor. Salonların ve oturma odalarının vazgeçilmezi bu mobilyalar; yatak odalarında, genç odalarında, balkonlarda da sıklıkla tercih ediliyor.

Yer döşemeleri, duvarlar ve diğer mobilyalarla uyum sergileyen koltuk takımları, evlerde estetiğin ve rahatlığın baş aktörü durumunda. Geniş fiyat aralığıyla her kesimden alıcı bulan koltuk takımları, şık duruşu ve fonksiyonel yapısıyla beğeni topluyor. Ergonomik tasarımı ve dayanıklı yapısıyla avantaj sağlayan bu modeller, kullanıldığı her mekâna farklı bir ambiyans kazandırıyor. Rustik, vintage, modern, avangart gibi pek çok tarza uygun koltuk takımı modelleri, yaşam alanlarının atmosferini bir çırpıda değiştiriyor.

 

 

Bizimle İletişime Geçin